+48 75 713 00 58

Menu

Aktualności

Archiwum aktualności Fabryki Papieru Dąbrowica

04 06.16

BRAK metali ciężkich - papiery i tektury lite ekologiczne.

Brak metali ciężkich w naszych produktach ekologicznych. W marcu 2017 roku odnowiliśmy atest potwierdzający brak metali ciężkich w naszych produktach wykonanych z makulatry.   Dzięki temu produkty makulaturowe mogą być używane do pośredniego kontaktu z żywnością. Nasze... »

04 06.16

Nowy produkt! Tektura lita ekologiczna 400 i 450 gr/m2.

Z dumą informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt - tekturę litą w gramaturach 400 i 450 gr/m2. Tektura wykonana się w całości z mocnej makulatury poprodukcyjnej. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, którego pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa... »

04 06.16

Nieprzerwany rozwój Fabryki.

Aby sprostać wymaganiom rynku nasza Fabryki stale poprawia jakość produktów oraz usług. Dzięki przeprowadzonym remontom, jesteśmy w stanie zaoferować doskonały papier i kartony w arkuszach, dużych i mniejszych zwojach oraz bobinach. Przekrawacze i bobiniarki działają 24/7, tak by... »

04 06.16

Nowy właściciel, nowe maszyny, nowa Fabryka!

Fabryka Papieru sp. z o.o. na wiosnę tego roku zmieniła się struktura własnościowa oraz Zarząd, którego prezesem został pan Jerzy Miękisz. W okresie od sierpnia do września nasze obie maszyny papiernicze przeszły gruntowny remont. Wymieniono stół i wlewy, dodano nowe... »

04 06.16

Witamy na stronie Fabryki Papieru w Dąbrowicy!

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na nowej odsłonie strony internetowej polskiego producenta papieru.  Fabryka Papieru sp. z o.o. przeszła w tym roku strukturę własnościową oraz szereg zmian technologicznych. Stworzyliśmy więc nowoczesną i przejrzystą stronę internetową,... »