Menu

Aktualności

Archiwum aktualności Fabryki Papieru Dąbrowica

04 06.16

Przetwórstwo papieru w Fabryce Papieru w Dąbrowicy

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci!   Od lutego 2020 roku Fabryka Papieru w Dąbrowicy wznowiła działalność Działu Przetwórstwa. Świadczymy usługi przewijania, cięcia, arkuszowania i ryzowania papierów. Posiadamy nowe maszyny, dzięki którym możemy zapewnić... »

04 06.16

Nowy produkt! Tektura lita ekologiczna 300 - 450 gr/m2.

Z dumą informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt - tekturę litą w gramaturach 300, 350, 400 i 450 gr/m2. Tektura wykonana się w całości z mocnej makulatury poprodukcyjnej. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, którego pracownicy z chęcią odpowiedzą na... »

04 06.16

Nieprzerwany rozwój Fabryki.

Aby sprostać wymaganiom rynku nasza Fabryki stale poprawia jakość produktów oraz usług.  Przekrawacze i bobiniarki działają 24/7, tak by zapewnić ciągłość dostaw do naszych klientów.      »

04 06.16

Witamy na stronie Fabryki Papieru w Dąbrowicy!

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na nowej odsłonie strony internetowej polskiego producenta papieru.  Fabryka Papieru sp. z o.o. przeszła w tym roku strukturę własnościową oraz szereg zmian technologicznych. Stworzyliśmy więc nowoczesną i przejrzystą stronę internetową,... »