Menu

Przetwórstwo papieru w Dąbrowicy

Od lutego 2020 roku Fabryka Papieru w Dąbrowicy wznowiła działalność Działu Przetwórstwa. Świadczymy usługi przewijania, cięcia, arkuszowania i ryzowania papierów. Posiadamy nowe maszyny, dzięki którym możemy zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie przetwórstwa papieru. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: http://www.fabryka-papieru.pl/uslugi Fabryka Papieru w Dąbrowicy przechodzi szeroki zakres prac remontowych i modernizacyjnych. Produkcja papieru zostanie wznowiona w drugiej połowie 2020 roku.

Więcej

Nowość! Tektura lita ekologiczna w gramaturach 350 - 450 gr/m2.

Wprowadziliśmy do naszej oferty tekturę litą ekologiczną w wysokich gramaturach 350 - 450 gr/m2. Brak metali ciężkich. Produkt idealnie nadaje się do produkcji przekładek, tulei, tektury falistej.

Więcej

Papiernia Dąbrowica - poznaj naszą ofertę

Lider branży papierniczej w regionie, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością.

Fabryka Papieru w Dąbrowicy to jedna z najstarszych polskich papierni - produkcja trwa nieprzerwanie od 1837 roku. Od 1996 roku firma stała się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100% udziałem kapitału polskiego. Zakład zlokalizowany jest w Dąbrowicy, niedlaleko Jeleniej Góry. 

Nasza papiernia od zawsze dba o jakość produktów, co pozwala utrzymać nam większość kluczowych klientów przez długie lata oraz ułatwia konkurowanie na rynkach europejskich. Największym rynkiem zbytu jest rynek polski.

Specjalizujemy się w papierach szarych ekologicznych o wyższych gramaturach, białych papierach celulozowych w gramaturach od 28gr/m2 oraz papierach specjalistycznych.
Stale wprowadzamy nowe produkty do naszego asortymentu - najnowszy produkt to tektura lita 400 i 450gr/m2, a od wiosny rozpoczynamy produkcję dwóch nowych rodzajów papieru!

Świadczymy usługi w zakresie cięcia papieru z roli na role oraz z roli na arkusze, a także bobinowania.

Specjalizujemy się w produkcji papierów w bobinie. Do naszych odbiorców papier trafia również w postaci roli, przekładek oraz arkuszy.

 

Aktualności

2020-03-13

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci!   Od lutego 2020 roku Fabryka Papieru w Dąbrowicy wznowiła działalność Działu Przetwórstwa.... »

Jesteśmy odpowiedzialną firmą

Ikona woda

Oszczędzamy

Stale monitorujemy i zmniejszamy ilość zużytych surowców naturalnych, ograniczamy nasze odpady poprodukcyjne, a także zwiększamy naszą efektywność energetyczną.

Ikona recykling

Dbamy o środowisko

Wdrażamy nowoczesne technologie produkcyjne i przetwórcze, aby jak najlepiej chronić i dbać o nasze wspólne, cenne środowisko naturalne.

Ikona koło ratunkowe

Wspieramy

Chętnie wspomagamy mieszkańców naszego regionu, szkoły i przedszkola, a także zapewniamy możliwości stażów oraz stałego rozwoju zawodowego pracowników w naszej spółce.